Team Spirit, Cohesion, Together, Generations, Family

Rodinné podniky tvoria základ ekonomiky a je radosť v takomto podniku pracovať. Generácia nadšených a lojálnych ľudí vo vedení, ktorí zdieľajú podobnú víziu a spájajú sily pre lepšiu budúcnosť firmy. Keď je teda čas predstaviť firmu ďalšiu generáciu v rodine, čo všetko tento proces obnáša? Ak prechádzate odovzdaním spoločnosti ďalšiu generáciu prvýkrát, máme pre Vás pár základných bodov v tomto procese.

Čítať ďalej: Co je to generační obměna ve firmě?

Dymovody poslednej doby majú také vlastnosti, že je možné bez problémov využiť vo všetkých typoch stavieb, rovnako ako v drevostavbách alebo v energeticky úsporných či dokonca pasívnych domoch. S komínom sa stávate nezávislí na dodávkach ostatných energií. V tomto článku vám poradíme, ako vybrať správny komín a dymovod.

dymovod

Čítať ďalej: Dymovody pre pripojenie kondenzacneho kotle a krbov

sekčné brány

Pravdepodobne nám dáte za pravdu, že by mali garážové brány korešpondovať so štýlom rodinného domu, prípadne aspoň ladiť s fasádou. Pri výbere garážových brán by vás však nemal zaujímať iba dizajn, ale aj ďalšie vlastnosti, ako sú ochrana proti vniknutiu a bezpečnostné prvky, ktoré zabraňujú úrazom.

Čítať ďalej: Sekčné brány vás uspokoja po dizajnovej aj bezpečnostnej stránke


Kontakt

Chcete tu publikovať článok, alebo získať spätný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.