Sekčné brány vás uspokoja po dizajnovej aj bezpečnostnej stránke

sekčné brány

Pravdepodobne nám dáte za pravdu, že by mali garážové brány korešpondovať so štýlom rodinného domu, prípadne aspoň ladiť s fasádou. Pri výbere garážových brán by vás však nemal zaujímať iba dizajn, ale aj ďalšie vlastnosti, ako sú ochrana proti vniknutiu a bezpečnostné prvky, ktoré zabraňujú úrazom.

Ak ste sa rozhodli investovať do moderných garážových brán, požadujte vždy kvalitu a certifikáciu, ktorá potvrdzuje splnenie bezpečnostných nárokov. Garáž je pre zlodeja doslova lákadlom, a tak predsa nechcete, aby vám cez noc zmizlo auto či čokoľvek iné, čo máte v garáži uschované.

Aké riešenie sa hodí pre vašu nehnuteľnosť?

Súčasný trh je vskutku rozmanitý, pričom k dostaniu sú ako klasické jedno a dvojkrídlové brány, tak aj varianty šetriace priestor pred garážou. Obrovskej popularite sa tešia sekčné brány, a to nielen v domácnostiach, ale aj v priemyselných objektoch. Sekčné brány zaberajú len miesto v hornej časti garáže, pretože sa lamely zasúvajú pod strop. Sekčné vráta disponujú polyuretánovou penou, ktorá sľubuje perfektné izolačné vlastnosti. Čo sa týka vzhľadu, ten je vskutku rozmanitý a vybrať si môžete z mnohých dekorov a farebných odtieňov.

Kto sekčné brány ponúka?

Ak hľadáte spoločnosť, u ktorej si sekčné brány objednáte, dbajte na to, aby vám spoločnosť ponúkla to, čo od nej očakávate. Popredným dodávateľom garážových brán na slovenskom trhu je spoločnosť SPEDOS, ktorá má vo svojom produktovom portfóliu tiež personálne vstupy, priemyselné vstupy, protipožiarne uzávery a podobne. V neposlednom rade vykonáva tiež servis a poskytuje kompletné poradenstvo. Skrze webovú stránku https://www.spedos.sk/ si zašlite nezáväznú dopyt, aby ste zistili, či vám dokáže splniť to, čo si prajete.


Kontakt

Chcete tu publikovať článok, alebo získať spätný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4