Výrobce protipožárních dveří aneb příběh Spedosu

Čím vším se zabývá společnost Spedos a jak se formulovala třicetiletá cesta ze dna na špičku v oboru výrobce protipožárních dveří? Jak Spedos funguje dnes a co pro vás společnost může udělat a pomoci vám a nakonec proč také zvolit Spedos, se dozvíte v tomto článku. 

Historie společnosti: 

Společnost SPEDOS vznikla na počátku devadesátých let, konkrétně v červenci roku 1991 jako firma zajišťující rozsáhlou nabídku SPEciálních DOdávek Staveb. V průběhu měsíců se společnost začala specializovat převážně na sortiment průmyslových vrat, vyrovnávacích můstku a automatických dveří. Z prvopočátku SPEDOS úspěšně spolupracoval se zahraničními firmami, které se zabývali tímto sortimentem. V roce 1995, po uplynutí čtyř let se Spedos spustil také do  vlastní výroby a tím odstartovaly svou cestu výrobce protipožárních dveří, a stejně tak spustily dceřinou společnost Spedos SLOVENSKO, s.r.o. a zaujal pozici jednoho z předních odborníků na výrobu protipožárních dveřních a vratových systému na území nejen České, ale i Slovenské republiky. Od roku 1998 společnost také spustila vlastní výrobu vrat a můstku pro průmyslové odvětví. V příštích několika letos se Spedos zabýval převážně otevřením dalších linek v Česku i na Slovensku. 

Současné fungování Spedosu: 

V současné době má za sebou Spedos už více než 150 tisíc realizací, navíc se toto číslo každým rokem zvyšuje. Jak říkají ve firmě: “Víme, že mnohem lépe za nás mluví naše práce”. Pokud vás zajímají reference prací, které Spedos v nedávné době zvládl realizovat, podívejte se určitě na sekci referencí. Navíc zde můžete snadno hledat podle oblasti působení jejich klientů, takže rychle najdete, jak přesně vám výrobce protipožárních dveří může pomoci.

V nedávné době získala firma SPEDOS prestižní ocenění Czech Business Superbrands, ocenění je znakem a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu. Ocenění Superbrands získávají renomované značky, které jsou spojovány s důležitými hodnoty a vytvářejí si osobní vztah se zákazníky. Superbrands jsou nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení značek. 

Spedos je zároveň vnímám za spolehlivého partnera k dlouhodobé spolupráci. Nabízí nejen prodej zboží, ale také odbornou konzultaci, vlastní výrobu, kvalifikované montáže a servis. Společnost se vyznačuje individuálním přístupem. Díky vlastní výrobě také mohou vrata a dveře vyrobit na míru přímo určené klientským potřebám. A koneckonců, výrobce protipožárních dveří také nabízí příznivé dodací lhůty - takže budete mít dveře nasazené, než řeknete švec! 

Jako výhodu můžete také určitě vnímat to, že se na Spedos můžete kdykoliv obrátit díky fungování jejich servisních linek. Fungují totiž nonstop, 24 hodin denně a sedm dní v týdnů. Za telefonem vždy sedí příjemní a znalí lidi, takže se můžete zeptat na cokoliv. Samozřejmě tedy jen v rámci Spedosu. ;-) 

Spedos také disponuje více než 50 servisními místy na území celé České a Slovenské republiky, pokrývají všechny kraje a tím vám minimalizují dojezdovou vzdálenost. Kromě dveří a vrat jejich vlastní značky, dokáží servisovat také konkurenční značky. 


Kontakt

Chcete tu publikovať článok, alebo získať spätný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4