Reklamné stojany majú široké využitie

  • Nill-Design
  • Offline

Už vás nebaví používať plagáty na stene ako hlavný reklamné médium, alebo vám to nedovolí priestory? Vyskúšajte reklamné stojany.

Reklamné stojany sú veľmi univerzálne. Hodí sa ako do menších priestorov, tak do priestorov, kde nie je vhodné vylepovať plagáty. Stojany na reklamu sa vyrába v mnohých rôznych typoch a veľkostiach a každý z nich má svoje špeciálne použitie. Ideálny typ stojanu vyberajte podľa toho, na aký účel má primárne slúžiť. Môžete tak v mnohom zefektívniť vašu komunikáciu k zákazníkom. A z akých typov môžete vyberať?

Rebríčkové reklamné stojany - Tento druh umožňuje zorganizovať propagačné materiály tak, aby boli zoradené podľa rôznych vlastností. Môžu byť zoradené podľa farieb, produktov, služieb, alebo aj podľa dôležitosti. Je to len na vás, potrebách vašej firmy a tiež fantáziu. Letáky sú tu organizované väčšinou v plastových priehradkách, ktoré zamedzujú tomu, aby letáky či brožúrky vypadli von.

Štvorstranné reklamné stojany - Na podobnom princípe ako rebríčkové stojany fungujú aj tie štvorstrannej. Tiež funkciu majú rovnakú - slúži ako podávača propagačných materiálov. Rozdiel spočíva v ich konštrukcii, ktorá je vytvorená tak, aby bol umožnený odber zo všetkých štyroch strán a tým zvyšujú pohodlie zákazníkov či záujemcov o propagačné materiály.

Informačné stojany - Tento typ neslúži k odberu vystavených materiálov. Predovšetkým sa jedná o prezentačné médium. Propagačné materiály sú tu buď uzavreté v kliprámu, alebo, ak ide o brožúrky, sú k stojanu pripevnené a ľudia majú možnosť voľne brožúrou listovať. Najčastejšie sa kliprámy objavujú v tvare štvorca alebo obdĺžnika, nájdete ale aj špeciálne tvary, ako napríklad šípky.

Stojany na plagáty a letáky - Tento typ sa vyskytuje v mnohých rôznych variácií. Môžete si vybrať buď zo stojanov na letáky či na brožúry (podobné napríklad tým rebríčkovým), rámov na plagáty, alebo z kombinácie oboch foriem a vystaviť ako plagát, tak letáky a brožúry. Tým sa zvýši vaše šance na to, zákazníkov zaujať.

Skladací stojany - Máte málo miesta na skladovanie? Tak to sú pre vás skladacie stojany ideálne riešenie. V ich základnej podobe majú tvar malé kocky. Môžete ich ale ľahko roztiahnuť tak, aby vyzerali a fungovali rovnako ako bežné stojany. Ich malá veľkosť a nízka váha je skvelá tiež ak je potreba stojan často prepravovať.

A-stojany - Obyčajné pozemné stojany, ktoré sú tak obľúbené, že ich môžete vidieť takmer všade. Jedná sa vlastne o podlahovej kliprámy, ktoré pojmú dva plagáty naraz. Môžete si vybrať z dvoch variantov. Jeden variant je obyčajný rám na plagát, druhý variant má k sebe navyše hornú lištu, do ktorej môžete umiestniť doplňujúce informácie, bez toho, aby bolo potrebné plagát prekrývať.

Cliprámy - Ak nefandíte plagátom umiestneným priamo na stenu, popremýšľajte o kúpiť plagátových kliprámů. Jedná sa o relatívne lacné riešenie, ktoré vám nielen ušetrí veľa problémov s premaľovaním múru, ale tiež umožňuje jednoduchú obmenu propagačných materiálov. Na rozdiel od plagátov umiestnených priamo na stenu neriskujete poškodenie samotných propagačných materiálov. Zaklapávacie lišty kliprámů zaručujú jednoduchú inštaláciu i vybratie.

Stojany na vlajky - Patrí medzi vaše propagačné materiály roztomilé vlajočky, ale neviete, ako ich správne ukázať? Určite vyskúšajte stojany špeciálne vyrobené na to, aby vlajky nielen držali, ale tiež je poriadne ukázali. Zaručujú perfektnú stabilitu a ľahké vybratie a zákazníci si tak od vás môžu vlajočky vziať domov.

Stolové a závesné reklamné stojany - Stojany určené na vystavenie propagačných materiálov na stene či na stoloch. Tie nástenné sa vyznačujú ľahkosťou, kvôli ochrane stene, na ktorú sú pripevnené. Tie stolný slúži ako menšie varianty reklamných stojanov, ktoré sme vám predstavili na začiatku.

K reklamným stojanom si samozrejme môžete zaobstarať ďalšie príslušenstvo. Napríklad u žebříčkových či štvorstranných stojanov to sú doplňujúce plexisklové priehradky, ktoré vám umožnia vystaviť ďalšie materiály a zvýšiť tak počet informácií, ktoré ľuďom oznámite.

 


Kontakt

Chcete tu publikovať článok, alebo získať spätný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4