Lavička v záhrade - ako správne zvoliť?

  • Nill-Design
  • Design

DÔLEŽITÝ ASPEKT, KTORÝ SA OČAKÁVA OD každá poradná ZÁHRADY, JE POSEDENIE. MAKAT NA ZÁHRADE CELÝ DEŇ nie je úplne ideálne A ČAS OD ČASU SI Aj NAJVÄČŠÍ tvrďáci potrebujú oddýchnuť. TA najužšia DEFINÍCIE POSEDENIE OBSAHUJE SAMOZREJME STÔL A STOLIČKY ALEBO PRÍPADNE NEJAKÚ lavička s operadlom.
moderná lavička pre teenagery

Ak nechcete mať záhradný nábytok přibetonovaný alebo priskrutkovaný do zeme, potom iste oceníte možnosť nákupu skladacích lavíc, ktoré si so sebou môžete pri správnej sile a prístupu nosiť kamkoľvek. Týmto laviciam, ktoré sú väčšinou sprevádzané stolom sa hovorí pivné sety - akcia, ktorá nikoho neomrzí. Sú čoraz viac populárne, a to nielen na zábavách, kde je potreba vytvoriť provizórne posedenie, u ktorého si návštevníci doprajú pivo, ale práve aj v domácnostiach a na záhradách. To všetko je podčiarknuté tým faktom, že pivné sety nie sú vôbec drahé a tým, že majú skladacie funkciu, tak v pokojnom a nepoužívanom stave nezaberajú ani toľko miesta.

 Keď si chcete sadnúť so svojimi kamarátmi a rozprávať sa na čerstvom vzduchu, tak nemusíte chodiť len do krčmy (kde už teda ten vzduch čerstvý snáď trošku je), ale môžete využiť práve onen pivný set a akcie s priateľmi môže začať a pokračovať do ranných hodín alebo do tej doby, než si susedia budú sťažovať na rušenie nočného pokoja. S pivným setom sa vám podarí usadiť takých 8 ľudí s istotou plus ďalšie, keď sa trošku stlačíte. Na pivných setoch je skvelé, že neomrzí a že neponúkajú iba jeden dizajn, ale majú veľa rôznych variantov, z ktorých môžete čerpať a z ktorých vám určite nejaká padne do oka. Poprípade sa vám iste zapáči tyto moderné lavičky, ktoré tiež zbierajú na popularite a sú vo Slovenskom čím ďalej obľúbenejšie, hlavne na záhradách.

V Slovensku nie je toľko spoločností, ktoré sa zaoberajú výrobou pivných setov, našťastie ale máme firmu FORPLAST, ktorá ich vyrába a vyrába je v špičkovej kvalite. Poobzerajte sa na ich webových stránkach, či sa vám nejaký ten set nezapáči - poprípade si môžete nechať vyhotoviť pivný set na zákazku.


Kontakt

Chcete tu publikovať článok, alebo získať spätný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4